مجموعه ویدئویی آموزش کد هسته ای فلوکا

قیمت: 30000

نوع محتوا: فیلم آموزشی
videocam

خرید این آموزش 30000 تومان

مجموعه ویدئویی آموزش کد هسته ای فلوکا


مجموعه ویدئویی آموزش کد هسته ای فلوکا
تاریخ انتشار:چهارشنبه, 24 بهمن 97

بروزرسانی: چهارشنبه, 24 بهمن 97

قیمت این آموزش: 30000 تومان

تعداد بازدید: 289

تعداد نظرات: 0

خرید این آموزش 30000 تومان

0 نفر این پکیج را خریداری کرده اند.
لینک کوتاه این مطلب:

با عرض سلام مجدد خدمت همه شما کاربران عزیز و همیشگی وب سایت مهندس شامحمدی با توجه به رسالت وب سایت در آموزش مفاهیم مونت کارلو و کدهای هسته ای به اطلاع شما عزیزان میرساند که مجموعه ای جدید از آموزش کد مونت کارلو فلوکا  در دست تهیه است.

 هدف از این مجموعه ارائه آن آموزش مقدماتی  نحوه کارکردن با کد فلوکا می باشد. این مجموعه در ابتدا به نصب سیستم عامل فدورا میپردازد و سپس فلوکا را در محیط سیستم عامل فدورا نصب می‌کند و به نوشتن برنامه های مختلف به کمک این کد هسته ای و ترابرد ذرات در این محیط می پردازد.
این مجموعه برای آن دسته از دانشجویان و محققانی که می خواهند به صورت ابتدایی با این کد کار کنند یا هنوز هیچ گونه آموزشی از نحوه کار کردن با این کد ندیده‌اند مفید می باشد.
 نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد این است که  از آنجا که بیشتر دانشجویان ایرانی با محیط لینوکس آشنایی نداشته یا میزان آشنایی آنها در حد مختصر می باشد سعی شده است دستورات لازم و روشها و مراحلی که در طی انجام کار لازم است به صورت مختصر گفته شود.

 

لیست دروس مجموعه ویدئویی آموزش کد هسته ای فلوکا

شناسه درس عنوان
3501 درس اول) آموزش نصب فدورا 26
3502 درس دوم) نصب پیشنیازهای نصب فلوکا
3503 درس سوم) آموزش نحوه نصب کد هسته ای فلوکا
برای خرید این پکیج آموزشی وارد سایت شوید. بعد از ورود لینک خرید سایت در اینجا نمایش داده می شود 0 نفر این پکیج را خریداری کرده اند.